Партія регіонів повертається? Кому може бути вигідно реанімувати політичну силу

Версия для печатиВерсия для печатиPDF versionPDF version

Запрацював і їхній веб-ресурс — як на ньому вказано, завдяки зусиллям рядових членів, що залишились вірними ідеології та ідеалам партії, пише газета Експрес.

"Наші колишні лідери зрадили нас: вони або втекли з країни, або на догоду своїм корисливим інтересам перейшли в інші політичні сили. Ми більше не можемо залишатися осторонь, спостерігаючи за тим, як ставленики олігархів ховають колись успішний і потрібний народу України проект. Тому почали працювати над відродженням Партії регіонів", — йдеться у повідомленні ініціативної групи.

"Реаніматори" заявляють, що не беруть грошей ні у Кремля, ні у Банкової, ні в олігархів. Їх нібито уже "декілька тисяч". Сайт має лише російськомовну версію. Керівників, як і членів партії, на порталі не вказано. Є лише електронна адреса та номер стаціонарного телефону в Києві.

"Сумніваюся, що справді йдеться про оновлення її роботи, — каже Ігор Петренко, експерт Міжнародного центру перспективних досліджень. — Думаю, сайт реанімували, щоби потролити колишніх членів Партії регіонів. Можливо, його використовуватимуть, щоби нагадати, звідки ноги ростуть у багатьох політиків, що балотуються до парламенту".

"Хочу зауважити, що сайт діє не на тому домені, де раніше був сайт Партії регіонів, — зауважує Руслан Бортник, директор Українського інституту аналізу й менеджменту політики. — Це клон сайта ПР. І такий собі пробний тест. Хтось, вочевидь, ставить собі за мету ще більше розколоти біло-блакитний табір. Та не відкидаю, що ближче до парламентських виборів такий проект справді може з'явитися, адже потенційно він електорально привабливий.

Наскільки реальне повернення партії? Відповідь на це питання — у новому номері газети Експрес.

Дата публикации: 
17.11.2018 - 20