Після підозри від НАБУ Омелян повинен піти у відставку – політолог

Версия для печатиВерсия для печатиPDF versionPDF version

Директор "Українського інституту аналізу та менеджменту політики" Руслан Бортник заявив, що підозра міністру інфраструктури Володимиру Омеляну є підставою для його відставки.

Таку думку експерт висловив у коментарі кореспонденту ГолосUA, зазначивши, що поки не ясно, як відбудеться відставка Омеляна.

"Підозра, яку сьогодні НАБУ надало Омеляну, де перераховані факти його незаконного збагачення, має бути підставою для його автоматичної відставки", – заявив Бортник.

За словами політолога, міністр інфрастуктури може піти або добровільно, або ж відповідне рішення має ухвалити уряд, після чого парламент повинен проголосувати за його відставку. Експерт додав, що міністр з такими серйозними звинуваченнями не може продовжувати працювати.

Бортник відмовився прогнозувати подальшу долю Омеляна, оскільки в Україні стандартні політичні та правові механізми не працюють.

Нагадаємо, детективи Національного антикорупційного бюро повідомили про підозру у незаконному збагаченні і декларування недостовірної інформації міністру Володимиру Омеляну.
 

Дата публикации: 
14.09.2018 - 15