Політологи впевнені, що українці підуть тільки за новим "месією"

Версия для печатиВерсия для печатиPDF versionPDF version

За рік до президентських виборів високу підтримку виборців може отримати тільки новий політик, який постане в ролі месії. Таку думку висловив директор Українського інституту аналізу та менеджменту політики Руслан Бортник на прес-конференції, передав кореспондент АСН.

"Рік - мало часу для розкрутки якихось нових кандидатів, але на тлі такої екстраординарної ситуації в українській політиці, я не виключаю, що може з'явиться якийсь месія, кандидат, який збере ці голоси", - зазначив експерт. За його словами, електоральне поле напередодні президентських виборів вкрай сегментоване, причому найбільш вірогідні кандидати на виборах мають приблизно однаковий рейтинг підтримки.

При цьому він додав, що ситуація схожа і для парламентських виборів. На думку Р. Бортника, за останні 4 роки оновлення політичного поля в Україні не відбулося, і виборчі бюлетені будуть містити на 80% ті ж партії, які користуються низькою довірою. Нагадаємо, в березні 2019 року в Україні пройдуть президентські вибори, слідом за ними - восени - відбудуться вибори до українського парламенту.

Дата публикации: 
13.02.2018 - 08