Руслан Бортник розповів, що його бентежить в смерті Антона Полякова

"Про мертвих або нічого, або нічого крім правди. Давайте чесно поговоримо про Антона в цій частині. Складна кар'єра молодого політика, який випадковим чином опинився в парламенті, але щиро переживав за те, що він робить. Що в цій смерті мене дуже бентежить. Ми не знаємо, що сталося, нехай правоохоронці це встановлюють. По-перше, те, що він в парламент потрапив завдяки депутату Давиденку", - сказав Руслан Бортник.

За його словами, в блоці Петра Порошенка був депутат Валерій Давиденко, якого знайшли застреленим в травні 2020 року.

"Саме завдяки цьому Давиденку, кажуть, що в парламент потрапили три депутати. Всі чернігівці. Це одна з найбільш впливових фігур на Чернігівщині була, Давиденко. Це ще пан Гевко і ще пан Халімон. Всі вони так чи інакше обиралися за списком "Слуги народу" за підтримки ось цього регіонального лідера... Мене бентежать самі обставини смерті. Чисто логічно давайте подумаємо, наскільки таксисти в Києві готові зупинятися і брати в салон людину з явними ознаками алкогольного сп'яніння", - додав Бортник.

Він зазначив, що зазвичай таксисти відмовляються від таких пасажирів, особливо якщо людині в машині стає погано і вона може її забруднити.

"І він його не виганяє, везе далі. Дивовижна поведінка таксиста. Більш того, ще один дивний збіг, саме цю машину... Вночі зупиняє поліцейський патруль. Згадайте, друзі, які живуть в Києві, коли вас в останній раз зупиняли поліцейські патрульні, наскільки ймовірним це є", - підкреслив експерт.

Дата публикации: 
12.10.2021 - 18