Субъективные итоги недели" 02.09

Версия для печатиВерсия для печатиPDF versionPDF version

Почути думку в ефірі телевізійного проекту, Ганни Герман "Суб'єктивні підсумки", Anatoliy Peshko (Анатолий Пешко) можна з 9:05 хвилини.

Якщо не ми, то хто?
В телевізійному проекті Ганни Герман - "Суб'єктивні підсумки", що на телеканалі "NewsOne", нині є рубрика про велике серце.

Це вельми дуже й дуже чудовий та класний проект в наш досить скрутний час.

За допомогою цього проекту, у наших незаможних громадян, які не в змозі допомогти собі самостійно за браком коштів, з'явилась надія на людей з великим серцем.
І ось, як я почула з ефіру Ганни Герман, на днях до неї звернулися батьки дівчинки, Даринки Кравченко, яка дуже тяжко хвора та досить значний час прикута до ліжка з проханням допомогти, аби запобігти хворобі.

З великою люб'язністю зголосився взяти під опіку її лікування за власний кошт, дійсно людина з великої літери та великим серцем, Віце-президент та академік Академії економічних наук України, Доктор економічних наук та Кандидат медичних наук, Анатолій Володимирович Пешко.

Знаю чітко, що Анатолій Володимирович Пешко, першочергово вже провів перемови з професором Інституту раку та Завідувачем відділення гістології, Грабовим Олександром Миколайовичем. Також була розмова з власним лікарем, Даринки.

За його проханням, буде проводитися також щільна увага та вивчатися попередня та нова історія хвороби, Дарини Кравченко.

Анатолій Володимирович, й надалі буде мати зв'язок з усіма лікарями та професурою інституту.

Маю велику надію та сподіваюсь всім серцем та душею, що ця дівчинка, Даринка Кравченко, ще буде щасливою та обов'язково здоровою дівчиною, вродливою дружиною красеня чоловіка та матір'ю з добрим серцем.