Політичні експерти і коментатори в ЗМІ: підсумки року

Кількісний аналіз робиться за результатами моніторингу більш ніж 16,8 млн. повідомлень новинного формату в аналітичній системі «Медіатека»: публікацій новинних агентств, інтернету і друкованих ЗМІ, повідомлень на телебаченні, радіо та повідомлень у Facebook шляхом простої калькуляції кількості згадок того чи іншого політичного експерта.

Кількісний огляд дозволяє чітко і об'єктивно відслідковувати інформаційні тренди. Разом з тим, в ньому відсутні фільтри інформаційного спаму.

Сертифікат про зайняте на основі підсумків року місце в огляді учасники топ-50 рейтингу можуть роздрукувати за посиланнями нижче. З додаткових питань звертайтеся на uiamp2012@gmail.com.

 

Диаграмма - по месяцам первые 25 Количественный обзор

Таблица Количественный обзор

1. Кількісний огляд

Найбільш цитованими (кількісно) в засобах масової інформації політичними експертами за підсумками 2019 року став голова Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко (5933 згадування в ЗМІ). У топ-10 за підсумками року також увійшли: Руслан Бортник (5651), Денис Казанський (5306), Олег Медведєв (5306), Олексій Голобуцький (4138), Юрій Романенко (3753), Вадим Карасьов (3639), Олексій Якубін (3589 ), Андрій Золотарьов (3491), Андрій Пальчевський (2770).

У порівнянні з підсумками 2018 року, до топ-25 увійшли: Олександр Кочетков, Андрій Пальчевський, Михайло Погребинський, Михайло Чаплига, Олег Медведєв, Сергій Гайдай, Тарас Загородній. Топ-25 полишили: Олександр Палій, Віталій Шабунін, Володимир Корнілов, Ірина Бекешкіна, Олег Волошин, Тарас Чорновіл, Ярослав Юрчишин.

2. Аналітичний огляд

Найбільш цитованим в засобах масової інформації політичними експертами за підсумками 2019 року (у аналітичному огляді) також став Глава Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко (980 згадувань в ЗМІ). Топ-10: Михайло Погребинський (860), Андрій Золотарьов (818), Руслан Бортнік (810), Олексій Голобуцький (770), Тарас Березовець (763), Вадим Карасьов (762), Олександр Дудчак (740), Віктор Небоженко (690 ), Олексій Якубін (650).

У порівнянні з підсумками 2018 року, до топ-25 увійшли: Андрій Єрмолаєв, В'ячеслав Ковтун, Денис Казанський, Карл Волох, Олег Соскін, Олеся Яхно, Сергій Белашко, Тарас Загородній. Топ-25 полишили: Олександр Палій, Віталій Шабунін, Володимир Корнілов, Дмитро Джангіров, Микола Спірідонов, Олег Волошин, Тарас Чорновіл, Ярослав Юрчишин.

В аналітичному огляді враховуються тільки ексклюзивні цитування політичних експертів. При цьому не беруться до уваги згадки на особистих сайтах, блогах, форумах і оголошеннях, оскільки вони не є маркером зацікавленості ЗМІ в тому чи іншому експерті і можуть бути використані учасниками рейтингу для суб'єктивного завищення результатів («накручування»). Цим і зумовлена різниця в чисельних показниках між кількісним і якісним оглядом.

У рейтингу проаналізовані числові показники цитування, аналізується аналіз мови публікацій. При цьому, якщо публікація вийшла на декількох мовах, то в рейтинг потрапляло тільки одне посилання і на мові, публікацію якої Google видає вище (найчастіше російською мовою). Згадки на особистих сайтах і блогах, форумах і оголошеннях не враховуються.

 

 

Диаграмма - по месяцам первые 25 Аналитический обзор

Таблица Аналитический обзор

 

 

Рейтинг не претендує на остаточну істинність або надання оцінки політологам або політичних експертів - кожен з них унікальний професіонал, результати діяльності якого не можна виміряти тільки індексом цитування в ЗМІ.

Будемо вдячні за пропозиції та зауваження на електронну адресу - uiamp2012@gmail.com

 


 

 

Сертификаты об итоговом месте в обзоре участники топ-50 рейтинга

 

 1. Владимир Фесенко

 1. Руслан Бортник

 1. Денис Казанский

 1. Олег Медведев

 1. Алексей Голобуцкий

 1. Юрий Романенко

 1. Вадим Карасев

 1. Алексей Якубин

 1. Андрей Золотарев

 1. Андрей Пальчевский

 1. Виктор Небоженко

 1. Алексей Арестович

 1. Тарас Березовец

 1. Виктор Таран

 1. Петр Олещук

 1. Михаил Погребинский

 1. Александр Кочетков

 1. Кирилл Молчанов

 1. Евгений Магда

 1. Сергей Гайдай

 1. Кость Бондаренко

 1. Тарас Загородний

 1. Михаил Чаплыга

 1. Николай Мельник

 1. Дмитрий Корнейчук

 1. Олеся Яхно

 1. Олег Соскин

 1. Александр Палий

 1. Тарас Чорновил

 1. Олег Саакян

 1. Карл Волох

 1. Павел Нусс

 1. Руслан Бизяев

 1. Сергей Быков

 1. Александр Семченко

 1. Александра Решмедилова

 1. Павел Рудяков

 1. Михаил Басараб

 1. Виталий Кулик

 1. Андрей Ермолаев

 1. Владимир Цибулько

 1. Юрий Гаврилечко

 1. Валентин Гладких

 1. Виталий Бала

 1. Алексей Гарань

 1. Игорь Рейтерович

 1. Николай Спиридонов

 1. Владимир Воля

 1. Игорь Гарбарук

 1. Андрей Вигиринский