ЛОЗОВИЦЬКИЙ Олександр Станіславович

ЛОЗОВИЦЬКИЙ Олександр Станіславович, кандидат політичних наук, доцент, народився на території України, в місті Конотоп Сумської області у сім’ї службовців. Відомий вчений, політексперт і публіцист, активний учасник розвитку громадянського суспільства, політичної та державної системи України. Професіонал у сферах громадсько-політичного менеджменту, державного управління, інформаційної політики та міжнародних відносин. Вносить вагомий внесок у розвиток політичних наук, геополітики та глобалістики в Україні. Авторитетний політолог, політтехнолог та політконсультант з вагомим досвідом успішної професійної політичної діяльності у 17 країнах Світу.

Освіту здобув на історичному факультеті Сумського Державного педагогічного університету і в аспірантурі Інституту світової економіки та міжнародних відносин Національної Академії Наук України. З 2010 року – докторант Національної Академії державного управління при Президентові України. Автор 212 опублікованих наукових праць, в тому числі 1 монографії, 1 політичної енциклопедії, 2 державних доповідей, 2 методичних посібників, 3 підручників. Підтримує ділові та науково-просвітні зв’язки з представниками української діаспори та міжнародних професійних спільнот. Проходив стажування й програми обміну досвідом у провідних навчальних і наукових центрах Німеччини, Бельгії, Польщі, Росії, США, Франції та Швейцарії.

Трудову діяльність розпочав у місті Конотоп і протягом 1988-2002 рр. займав посади піонервожатого, наукового співробітника, викладача. З 2002 р. на адміністративній, науково-педагогічній і громадсько-політичній роботі в місті Київ: 2002-2005 рр. – заступник декана, декан і директор центра українських вищих навчальних закладів, а з 2005 р. – керівник громадських і наукових об’єднань, органів державного управління. Зарекомендував себе вправним організатором та науковцем. До виконання своїх професійних обов’язків ставиться сумлінно і добросовісно. Вимогливий до себе та підлеглих, працьовитий і енергійний, творчо застосовує в роботі свої знання, активний в громадському житті. Користується авторитетом і повагою серед колег й співробітників, має помірковану життєву позицію та світогляд. Шкідливих звичок не має. Позапартійний. Судимості відсутні.

З 2010 року – президент Інтернаціонального фонду «ВЕЛИКА ПОЛІТИКА».