На Львівщині призначили нового керівника управління Нацполіції

Новим керівником управління національної поліції у Львівські області призначено учасника АТО, генерала поліції третього рангу та доктора юридичних наук Валерія Середу.   

Про це розповіли в прес-службі Нацполіції, новину передає «Преса України».

«Він брав участь у формуванні батальйону спецпризначення «Львів» в 2014 році. У складі цього батальйону він воював в АТО, брав участь у визволенні Лисичанська, Кримського, Золотого, Станиці Луганської», - йдеться в повідомленні.

Правоохоронці розповіли, що з 2012 року Середа працював у Львівському державному університеті внутрішніх справ, з 2014 року був ректором Університету. Загальний стаж служби в органах правопорядку України 25 років.

Раніше повідомлялося, що відомий український політолог Руслан Бортник заявив, що президент України Петро Порошенко може втрутитись в розслідування перестрілки в Княжичах та ініціювати відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Нагадуємо, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков оголосив проведення конкурсу на заміщення посади голови національної поліції України. Міністр створив для цього спецкомісію з міжнародних експертів.

Дата публикации: 
13.12.2016 - 16