На сьогодні коаліції не існує

В коаліції депутатських фракцій сьогодні лише 222 депутати (141 БПП + 81 НФ) — номінально коаліції не існує.

Індивідуальне членство дозволяеться в коаліції (за рішенням КСУ 2010 року, яке нинішні очільники називали «узурпацією» з боку Януковича), але лише для депутатів які раніше в ній не були.

В паламенті відсутні не лише коаліція, але й формальна опозиція — він зруйнований як орган державного управління (і це в парламетсько-президентській республіці), що вкрай вигідно КМУ й Президенту України, які таким чином отримали додаткові повноваження та через яких вирішуються ключові бізнес-питання.

Парламент працює в «базарному режимі» — успішні рішення приймаються в результаті корупційних торгів, рішення в інтересах суспільства майже не приймаються.

Блокада

30 млрд. грн. податків сплатили до українського підприємства, що працюють на неконтрольованій території. Відмова від донецького вугілля призведе ще до додаткових втрат в розмірі 10-18 млрд. грн. Це декілька бюджеті Міністрества охорони здоровя, Міносвіти, поливина — МОУ…

СБУ видали понад 100 підприємтсвам ліцензії на поставку продукції з неконтрольованих територій… Президент підписав Мінські угоди… Віялові відключення чи вугілля/ електроенергію з РФ (як в 2015-му році)?

О чем вы думаете?

Дата публикации: 
15.02.2017 - 12