Офіційна заява ГО «Український Інститут аналізу та менеджменту політики»

Офіційна заява

ГО «Український Інститут аналізу

та менеджменту політики»

Шановні засоби масової інформації, державні службовці, колеги експерти, інформаційна спільното!

Напередодні виборів загострилася інформаційна боротьба, ганебними інструментами якої є спроби проведення чорних дискредитаційних кампаній щодо політиків, представників ЗМІ, аналітичних центрів та публічних експертів.

На цьому тлі тривають спроби окремих осіб та ЗМІ пов’язати роботу ГО «Український Інститут аналізу та менеджменту політики» з В. Медведчуком чи іншими політиками й олігархами, з метою руйнування довіри до діяльності Інституту, нанесення шкоди репутації незалежного аналітичного Центру.

Такого роду твердження чи публікації є абсолютно неправдивими, бездоказовими, неаргументованими, вчиняються з порушенням журналістської етики та демократичних стандартів роботи з інформацією, викликають обурення у колективу УІАМП.

Ми справедливо вважаємо такі дії елементами брудної конкуренції та визнанням нашої успішної роботи в непростому середовищі з понад 100 українських та міжнародних аналітичних центрів.

Але, разом з тим, для доброчесних ЗМІ, експертів та політиків наголошуємо на наступному:

  1. УІАМП ніколи й жодним чином не працював і не працює з В. Медведчуком, його структурами та представниками;

  2. УІАМП є виключною власністю його засновників та експертів, у нас відсутні будь-які «патрони», «покровителі» й так далі. Ми не «придворний» аналітичний центр, а дійсно залежні лише виключно від своїх знань та поінформованості;

  3. Центр працює з надзвичайно широким спектром політиків, ЗМІ, посадовців, громадських діячів та експертів, що забезпечує нам відсутність домінуючого впливу кого б то не було;

  4. Для нас нинішні звинувачення в «роботі на когось» – це питання не про «Медведчука», «Порошенка», «Авакова», «Оппоблок», «За життя» й так далі - а виклик незалежності й об’єктивності, яку ми захищаємо уже протягом 6 років існування УІАМП;

  5. Будь-які намагання вести брудну компанію проти нас не залишаються непоміченими та будуть переслідуватися відповідно до законодавства України. Нагадуємо, що строк позовної давності 3 роки.

Завжди відкриті до конструктивного діалогу й на прохання журналістів готові надати будь-яку додаткову інформацію щодо нашої роботи.

За дорученням Загальних Зборів

Директор УІАМП Руслан Бортнік

Дата публикации: 
20.09.2018 - 18