Печенкін Ігор Віталійович

Аналітик в галузі права Українського Інституту Політики.

Адвокат, старший партнер АО «ViVates» http://vivates.com.ua/, Рада Адвокатів м.Києва

Голова ВГО «Правозахисна організація «Спільна Мета» http://commongoal.org.ua/
Аспірант Національної академії державного управління при Президентові України. Співзасновник та спеціальний кореспондент Всеукраїнської суспільно-правової газети « Поради юриста» https://porady.org.ua/no-2-115-2020

Правознавець з 23-ти річним досвідом практичної роботи в галузі права, громадський діяч в області забезпечення діалогу влади і громадянського суспільства, державний управлінець.​
Освіта: КНУ ім.Т.Шевченка – 1997; НАДУ при Президентові України – 2006, в завершальній стадії наукове дослідження на здобуття доктора Ph.D.

Напрями проведення досліджень та їх впровадження:
- Діяльність і реформування органів кримінальної юстиції та правоохоронних органів;
- Реанімація діяльності громадських ініціатив в налагодженні взаємодії з органами влади;
- Антикорупційна діяльність спеціальних суб'єктів і громадських активістів, шляхи реалізації можливостей кожного.
- Цифровізація публічного управління, спрощення користування механізмами сервісних послуг держави, контролю громадськості за формуванням і реалізацією рішень органами влади.

Результати досліджень опубліковані у фахових наукових і науково-практичних акредитованих виданнях (близько 54-х ), в блогах громадських видань, тезах виступів на конференціях, методичних рекомендаціях, нормативно схвалених і офіційно опублікованих публікаціях.

    Сфера пошуків і громадських ініціатив - кримінологія, протидія корупції, розвиток громадянського суспільства, організація і діяльність громадських організацій.
Досвід адміністрування та вирішення правових питань в процесі виборчих кампаній, розробки законопроектів під час роботи в секретаріаті Комітетів Верховної Ради України, консультуванні народних депутатів України, підготовки експертних висновків, впровадженні громадських ініціатив .

Контакти:

proky@ukr.net; 067-8850-86-36

Дата публикации: 
28.03.2018 - 15