УІАМП публікує в електронному форматі книгу «Ціна реформ»

Шановні читачі сайту, вашій увазі представлена електронна версія книги «Ціна реформ» авторства експертів Українського інституту аналізу та менеджменту політики Д. В. Богатирьова, Р. О. Бортника, Д. А. Гаєвського, В. В. Гайдая, В. Є. Дзівідзінского, І. В. Печонкіна, О. В. Пешко, М. Є. Семенова, Н. Ю. Спиридонова, В. М. Якушика.

Дане видання підготовлене на базі результатів циклу досліджень «Ціна реформ», проведених Українським Інститутом аналізу та менеджменту політики, що були опубліковані в період 2015 – 2019 років. Автори досліджень спробували неупереджено і аргументовано проаналізувати цілі, хід і наслідки ключових реформ, що впроваджувалися в Україні після зміни влади в 2014 р., на прикладах системних змін в сферах поліції, освіти, системи охорони здоров'я, дерегуляції, децентралізації, боротьби з корупцією і переформатування судової системи. Були досліджені наслідки впроваджених реформ, їх причини та хід; зроблені прогнози, надані практичні рекомендації для оптимізації процесів і досягнення кращих результатів проведених реформ.

Вся статистична інформація, використана в виданні, отримана з офіційних чи інших відкритих джерел, а самі дослідження були апробовані публічно в форматі круглих столів та прес-конференцій.

Кожне з досліджень в цьому виданні представлено у вигляді графічної презентації і тексту (крім матеріалу про судову реформу).

Презентація друкованої версії книги відбудеться у вересні.

Український Інститут аналізу та менеджменту політики запрошує до професійного діалогу за темами дослідження:

• електронна адреса: uiamp2012@gmail.com;

• телефон: +380937577565;

• сайт: https://uiamp.org.ua/cenareform.

 

Дата публикации: 
29.08.2019 - 16