Україна вже виконала всі вимоги Європи на шляху до євроінтеграції. Але покращення і зустрічних дій зі сторони союзників люди і досі не побачили

Як виявляється насправді не такий вже легкий шлях до європейського життя. В Україні так і залишились стара проблема - корумпована політична система. Представники Євросоюзу лише обіцяють українцям світле майбутнє, та не виконують, списуючи це на свої внутрішні проблеми і вигадують для України нові завдання. За три роки після революції так і не була втілена в життя Угода про асоціацією і не був введений безвізовий режим між Євросоюзом та нашою державою.

Зі слів експертів все ж таки за 3 роки є прогрес. Україна потихеньку вибирається з кризи, але щоб закріпити цей результат потрібен стрімкий розвиток економіки і її детінізація. Тільки в такому випадку країна зможе розрахуватися з боргами. З безвізовим режимом складається інша ситуація. Експерти певні, що Україна отримає його але не раніше 2017. В цьому році країна навряд чи його побачить. Нагадаємо, приблизно місяць тому президент України Петро Порошенко запевняв, що документи відносно надання безвізового режиму будуть підписані до 24 листопада 2016 року. 

Як каже Руслан Бортнік не все так погано, як здається на перший погляд. Події на євромайдані зіграли велику соціальну роль. Вдалося досягнути більш активної участі громадян в суспільних та воєнних процесах. Також є ще одна світла сторона медалі. Завдяки прийнятим реформам і нововведенням в Україна вже з’являються європейські стандарти життя і культура.

Тож майбутні політичні прогнози розділились 50 на 50. З одного боку Україна пережила дефолт і отримає безвізовий режим. З іншої сторони економічна криза нікуди не зникла. І у нової влади попереду дуже багато роботи на покращення життя українців.