Українцям стане складніше отримувати візу в США - політолог

Після того, як новий президент США Дональд Трамп ввів в дій антиміграційний закон для жителів мусульманських країн, кількість відмов у отриманні візи зросте і для українців.

Про це заявив політолог Руслан Бортник, новину передає "Преса України".

Він зазначив, що люди, у яких віза закінчилася рік тому, повинні будуть не тільки подавати всі документи знову, але і приходити нову співбесіду в американському консульстві. Бортник переконаний, що це вплине на кількість відмов для українців. Також закон ускладнить програми обміну та навчання українських студентів у США.

Політолог заявив, що в американському посольстві і так багатьом українцям відмовляли у візі, а зараз ця цифра збільшиться ще. Такий стан справ буде негативно впливати на імідж країни в цілому, оскільки інші країни можуть внести Україну до списку держав, з яких приїжджають потенційно небезпечні мігранти.

Бортник переконаний, що нова адміністрація президента США розглядає Україну як небезпечну державу.

"США розглядають Україну як небезпечну державу з соціальної, економічної та терористичної точки зору. Тому українцям треба бути готовим до того, що вони не зможуть працювати і вчиться в США", - заявив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що посольство США в Україні попередило жителів країни про нові правила отримання візи після антиміграційного закону Дональда Трампа.

Дата публикации: 
02.02.2017 - 07